שרות לקוחות

זקוק לעזרה? דפדף בשאלות נפוצות שלנו

מה קורה אם אין לי כרטיס אשראי? האם אני עדיין יכול להזמין חדר?

בעוד שנדרש כרטיס אשראי תקף כדי לבצע הזמנה בבית מלון, אתה יכול לבצע הזמנה באמצעות כרטיס של אדם אחר אם יש לך רשות מבעל הכרטיס.

במקרה זה עליך להזין את פרטי בעל הכרטיס ולהצהיר כי נתן לך רשות לבצע את ההזמנה באמצעות הכרטיס שלו לצד מידע ההזמנה שלך.

למה עלי לתת את פרטי כרטיס האשראי שלי?

פרטי כרטיס האשראי שלך נדרשים כדי לאשר ולהבטיח את הזמנתך במלון.

איננו מחייבים את כרטיס האשראי שלך. פרטי כרטיס יכול לשמש גם כדי להבטיח על המלון מפני ביטול מאוחר או אי הגעה, כך שמשתלם לבדוק את מדיניות המלון.

פרטי כרטיס האשראי שלך מוצפנים ונשלחים ישירות למלון.

מלונות מסוימים עשויים לבקש אישור מוקדם על כרטיס האשראי שלך כדי לבדוק את תוקפו ואת נזילותו, אבל כל החיובים מבוטלים בדרך כלל לאחר השלמת הבדיקה.

מדוע חויב כרטיס האשראי שלי לפני הגעתי למלון?

Booked.co.il לא מחייבת את כרטיס האשראי שלך. עם זאת, לפעמים מלונות מבקשים אישור מוקדם על כרטיס האשראי שלך לפני הגעתך. בדוק את תנאי הזמנה באישור הדוא"ל שלך אם החיוב היה חלק ממדיניות ההזמנות של המלון.

אם אתה חושב שהחיוב נעשה בטעות צור קשר עם הבנק שלך ובדוק אם זו בקשת אישור מוקדם, או צור קשר עם המלון שחייב את הכרטיס שלך.

מתי אני משלם עבור שהותי במלון?

המלון גובה תשלום על פי התנאים האמורים בסעיף "חדרים פנויים" לאחר שהזנת תאריכים להזמנה ובדוא"ל האישור שלך. מלונות מסוימים שומרים לעצמם את הזכות לקבל אישור מוקדם על כרטיס האשראי שלך לפני ההגעה, בעוד שרובם גובים תשלום בעת העזיבה.

האם אני יכול לשלם עבור השהות מראש?

כן, אולם זה תלוי במדיניות המלון. ישנן שתי דרכים:

רשאית, בחר במחיר שאין עליו החזר. ניתן לחייב את הסכום לאחר שביצעת הזמנה ולפני תאריך הצ'ק-אין שלך. אנא בדוק את כרטיס האשראי שלך לפני הנסיעה.

שנית, לאחר ביצוע הזמנה גמישה תוכל לפנות למלון ולבקש לשלוח לך טופס הרשאה לכרטיס אשראי. אתה תמלא את הפרטים הנדרשים ותשלח אותו חזרה למלון. המלון יחייב את כרטיס האשראי שלך.

לאחר שביצעת את ההזמנה תוכל לראות את דף האישור. דף זה מציג על המסך את מספר ההזמנה ואת קוד PIN. משמעות הדבר היא שההזמנה מאושרת על ידי המלון וניתן לבדוק זאת בדף "ההזמנות שלי" של Booked.net.

אנו גם נשלח אליך את קוד האישור, PIN ופרטי ההזמנה שלך באמצעות אישור בדוא"ל.

אנא בדוק אם הזנת כתובת דוא"ל נכונה.

לאחר מכן, בדוק הן את תיבת הדואר הנכנס והן את תיקיית דואר הזבל להודעת האישור למקרה שהדואר האלקטרוני שלך סימן אותה כדואר זבל.

אתה יכול גם להיכנס ל"הזמנות שלי" עם מספר ההזמנה שלך וקוד PIN, אותם תוכל לראות לאחר שתסיים את הזמנתך, ולבדוק את האישור שלך שם.

Booked.co.il דואגת לאבטחה שלך. אנחנו משתמשים בטכנולוגית אבטחה שהיא המילה האחרונה, כלומר:

  • השרת שלנו משתמש ב- SSL (Secure Socket Layer), שהיא הטכנולוגיה הסטנדרטית בענף עבור עסקאות מקוונות;
  • אישור SSL - מונפק ע"י Thawte.
כל פרטיך האישיים ופרטי כרטיס האשראי מוצפנים ומועברים ישירות למלון מהשרתים המאובטחים שלנו.

כן, בדרך כלל בתי מלון מקבלים כרטיסי אשראי אחרים או כסף מזומן, אבל כדי לוודא נא לפנות ישירות למלון.

מדיניות ביטול כללית כתובה בדף המלון ב- Booked.co.il. תוכל לבדוק את מדיניות הביטול של מלון מסוים לאחר שהזנת את התאריכים שלך והקשת על "ביטול חינם" תחת שורת "תנאים".

הצג עוד שאלות