אודות

Booked.co.il היא מערכת הזמנת בתי מלון מקוונת המופעלת על-ידי חברה אירופית שגדלה במהירות בשם Ciliara Trading Limited. החברה היא חברה פרטית בערבון מוגבל המאוגדת במסגרת חוקי קפריסין.
אנו שואפים לשפר תמיד את שירותי האינטרנט שלנו כדי להקל ולחסוך זמן עבורכם – לקוחותינו.

 • מחלקת מערב אירופה
  Ciliara Trading Limited
  Strovolou 77, Strovolos Center, Office 204
  Strovolos PC 2018 Nicosia, Cyprus
  טלפון: 571 00 220 357+
  דוא"ל: office@ciliara.com
  אתר אינטרנט: www.ciliara.com
  מנהל: Hamervate LTD
  מועצת מנהלים: בוגדן פנקיב, אלכסנדר פרוטובן
  מספר רישום: 157423 | מספר עוסק מורשה: CY 10157423i
 • מחלקת מזרח אירופה
  Maklai LTD
  Gagarina street #5
  Khmelnitsky 28000, Ukraine
  טלפון: 79 06 528 44 380+
  פקס: 41 40 503 499 7+
  דוא"ל: support@booked.net
  אתר אינטרנט: www.maklai.com.ua
  מנהל: אלכסנדר פרוטובן
  מספר רישום: 35305263

תנאים והתניות

תיאור השרות
Booked.co.il הוא פרי יצירתה ומתופעל ע"י Maklai LTD(רחוב גגרין 5, קמלניטסקי, 2900, אוקראינה; IATA TIDS 96-1 9914 1) אנו משמשים כמתווכים בין מלונות למשתמשים. זה מאפשר למשתמשי האתר שלנו לחפש ולהזמין חדרי מלון באופן מקוון. תיאורי המלון שאנו מספקים מבוססים על מידע שהתקבל מהמלונות. למרות שאנו עושים את מרב המאמצים על מנת להבטיח שכל המידע המסופק באתר זה מדויק, איננו יכולים להתחייב לנכונותו.

המחירים באתר שלנו מאד תחרותיים. כל המחירים באתר Booked.co.il הם לחדר לכל תקופת השהות, אלא אם צוין אחרת. מחירים אלה יכולים להשתנות ע"י המלונות. אנו מציגים את המחיר שאנו מקבלים מהמלון עבור החדר בתאריך שבחרת. אלו הם אינם המחירים הרשמיים ולא מחירי מתחרים. נא בדוק את מפרט החדר על מנת לראות מה כלול במחיר ומה לא.

פרטיות
אנו מכבדים את הפרטיות שלך. אנו לא ניתן את הפרטים האישיים שלך לצד שלישי בשום מצב. למידע נוסף נא עיין ב מדיניות הפרטיות שלנו.

אחריות כרטיס אשראי
מלונות דורשים פרטי כרטיס אשראי על מנת להבטיח את ההזמנה שלך. פרטי כרטיס האשראי שלך נשלחים ישירות למלון שהזמנת. כאשר אתה מבצע הזמנה, אתה נכנס באופן אוטומטי להסכם עם המלון בו בחרת. לידיעתך, חלק מבתי המלון יכולים לחייב את כרטיס האשראי שלך בעת ההזמנה וחלקם לא. לכן אתה צריך לבדוק את מדיניות המלון בקפידה.
היה בטוח שאנו לוקחים את האחריות בנוגע לפרטי כרטיס האשראי שלך מאד ברצינות. אנו משתמשים בטכנולוגיה המקובלת בתעשייה " Secure Socket Layer "(SSL) על מנת להצפין את פרטי כרטיס האשראי שלך. הסמכת ה- SSL שלנו ניתנה ע"י Thawt . לכן אנו יכולים להבטיח שכל העברה שמתבצעת הינה בטוחה ב-100%.

מובטחים התעריפים הטובים ביותר
Booked.co.il מציעה לכם מחירי חדרים הנמוכים ביותר. אם תמצאו באינטרנט אותו חדר מלון, באותם תנאי הזמנה במחיר נמוך יותר תוך 24 שעות מההזמנה - אנחנו נחזיר לכם את ההפרש. לקבלת ההחזר, אנא שלחו לנו את פרטי המחיר הנמוך יותר תוך 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה.

ביטול
נא עקוב אחר ההוראות באימייל האישור במקרה שתרצה לבטל את הזמנתך. אם תבטל בהתאם למדיניות הביטול של המלון, זה יהיה ללא תשלום. אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הביטול של המלון בקפידה? אם אתה מבטל במועד מאוחר מזה שהתבקש ע"י המלון או שאינך מגיע, המלון עלול לחייב אותך בעמלה אשר במרבית המקרים הינה שוות ערך לשהייה של לילה אחד. ציין לפניך, איננו מחייבים אותך בשום עמלת ביטול. אך חלק מהמלונות יכולים לחייב את כרטיס האשראי שלך. אתה צריך לבדוק את מדיניות המלון.

הסרת אחריות
Booked.co.il נערך בתשומת לב מרבית.. השרותים שלנו מבוססים על האינפורמציה המסופקת ע"י בתי המלון; מסיבה זו בתי המלון נושאים באחריות על דיוקו של מידע זה. המלונות יכולים לשנות את האינפורמציה לגבי המלון שלהם, כמו מחירים וזמינות החדרים בכל רגע נתון. לכן איננו יכולים להתחייב שכל המידע מדויק.

זכויות היוצרים של החומר באתר זה הוא של Booked.co.il. אלא אם צוין אחרת.

הצהרת פרטיות

מדיניות פרטיות
שאנו לוקחים את האחריות בנוגע לפרטיות שלך מאד ברצינות. המידע שאנו מבקשים בזמן ביצוע ההזמנה, הוא על מנת לתת לך שרות מקצועי.
אנו חושפים את הפרטים האישיים שלך לצד שלישי אך ורק למטרת השלמת ההזמנה דרכנו, על מנת לספק לך את המידע או השרות שביקשת, עם אישור מפורש ממך. אנו שומרים לעצמינו את הזכות לחשוף את הפרטים האישיים לצדדים שלישיים מאושרים כולל חברי הקבוצה שלנו, שותפים אמינים, אשר חלק מהם ממוקמים מחוץ לאזור הכלכלה האירופית, וליועצים המקצועיים שלנו.

פרטי כרטיס אשראי
אנחנו לא מחייבים את כרטיס האשראי שלך. פרטי כרטיס האשראי שלך נדרש רק על מנת להבטיח את ההזמנה שלך. אתה משלם עבור השהות במלון.
פרטי כרטיס האשראי שלך נשלחים אלינו דרך שרת מאובטח. אנו משתמשים בטכנולוגיית אבטחה הכי עדכנית והכי בטוחה שבנמצא אשר מצפינה את כל הפרטים האישיים וכרטיס האשראי שלך. שיטת ההצפנה שאנו משתמשים הינה טכנולוגיה המקובלת בתעשייה (Secure Socket Layer" (SSL" הסמכת ה- SSL שלנו ניתנה ע"י Thawte .

השרת והרשת שלנו מוגנים ע"י חומות אש (Firewalls) כנגד גישה לא מאושרת, ולכן זה בטוח לחלוטין לשלוח לנו את פרטי כרטיס האשראי שלך.
פרטי כרטיס האשראי שלך ישמרו עד לתאריך הגעתך למלון.לאחר תאריך זה הפרטים יושמדו.

שליטה על הנתונים שלך
תמיד יש לך את הזכות לעיין בפרטים האישיים שלך אשר הזנת אצלנו. נא ציין "מבקש פרטים אישיים" בשורת הנושא באימייל שלך. אם פרטיך האישיים אינם נכונים, אנו נשנה אותם לבקשתך. אתה גם יכול לבקש מאיתנו להסיר את פרטייך האישיים ממאגר המידע שלנו ע"י שליחת אימייל לאותה כתובת אימייל.

מתי אנו שולחים לך אימייל?
לאחר שביצעת הזמנה אתה תקבל הודעת אישור עם כל הפרטים לגבי הזמנתך. אתה יכול לקחת אישור זה למלון כאסמכתא להזמנתך. לפעמים אנחנו שולחים משוב באימייל לאחר שהותך במלון. אם אינך מעוניין לתת לנו את דעתך, אתה יכול לידע אותנו ואנו לא נבקש ממך משוב יותר. במהלך ההזמנה אתה יכול לבקש את איגרת המידע שלנו, אשר מכילה הצעות מיוחדות ומידע נוסף אשר ישלחו לאימייל שלך.
אך, אם לא תהיה מעוניין יותר לקבל אימיילים מאיתנו, אתה פשוט יכול ללחוץ על הקישור ביטול הרשמה.

פרטי הקשר שלנו
(Booked.co.il (Maklai Ltd הינה חברה פרטית בערבון מוגבל, ומהווה תאגיד הפועל תחת חוקיה של אוקראינה ומשרדיה ממוקמים ברחוב גגרין 5, קמלניטסקי, 29000 אוקראינה. מספר הרישוי של משרד התיירות האוקראיני הוא AB349524.

אם יש לך הצעות או הערות לגבי הצהרת פרטיות זו, אנא שלך לנו אימייל ל: customer.service@Booked.co.il או התקשר אלינו ב- 15 02 144 208 44+.

How we judge?

The aggregation process

The judging process begins with the collection of actual guest reviews made throughout the calendar year – from January 1 to December 31. Then the percentage of guests that rated the accommodation favourably be it “good”, “very good” or “excellent” are found.

Reviews are measured and combined depending on destination.

Other factors are considered in individual categories – for example when selecting the winners, finalists, highly recommended and recommended hotels in the “romantic” category, reviews left by couples are more influential.

 • We take the percentage of travellers who recommend accommodation at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.
 • The accommodation rating is then compared with the average rating for accommodation at the same destination.
 • The accommodation’s average price per night for two people is then compared with the average price for the destination. The average price by destination is calculated across 2, 3 and 4-star hotels.
 • The final rating and price scores are then used to calculate the value score.

Benefits for travellers

The value score awarded to accommodation gives travellers assurance that the properties listed offer the best value for money in any destination.


Benefits for travellers

Best, Highly Recommended and Recommended accommodation will be automatically given a hotel award badge and presented with a certificate.

 • Showcase your success.
 • Stand out from your competitors.
 • Attract more guests.
 • Display your success via special badges tailor-made to be displayed on your hotel’s website.

About

The World Hotel Awards by Booked.co.il were established with the goal of providing traveller with lists of the best value for money accommodation in any destination worldwide.

Our awards are given after measuring and calculating a value for money score to generate lists for any destination.

To do this we:

 • Aggregate data from 18 global and local review sites.
 • Analyse more than 3 billion guest reviews for 300,000-plus accommodation types and categories.
 • Use an algorithm that measures the value score. The score is based on the level of customer satisfaction in the type of accommodation compared to the price you pay. This then allows us to list the best, highly recommended and recommended accommodation in every category.

The awards apply to any type of accommodation, from hotels to villas and apartments. Accommodation is awarded at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.

The Best, Highly Recommended, and Recommended accommodation is awarded.