טיסות ל-Jfk Airport - New York

מצא את הדרך הזולה ביותר לטוס לJfk Airport - New York
ספק מספר טיסה המראה נחיתה זמן טיסה מספר תחנות
25 Jul 2017
United Airlines UA1479 DEN 00:55 LGA 06:29 3h 34min ישיר
Emirates EK203 DXB 02:50 JFK 08:50 14h 0min ישיר
JetBlue Airways B65009 DXB 02:50 JFK 08:50 14h 0min ישיר
American Airlines AA1924 MCO 05:00 EWR 09:30 4h 30min 1
American Airlines AA1598 SEA 05:00 EWR 16:40 8h 40min 1
United Airlines UA1945 SEA 05:30 EWR 18:30 10h 0min 1
United Airlines UA4043 ROC 05:35 EWR 06:51 1h 16min ישיר
Hawaiian Airlines HA2025 ROC 05:45 JFK 06:58 1h 13min ישיר
Aer Lingus EI5071 ROC 05:45 JFK 06:58 1h 13min ישיר
JetBlue Airways B6185 ROC 05:45 JFK 06:58 1h 13min ישיר
Turkish Airlines TK8516 ROC 05:45 JFK 06:58 1h 13min ישיר
Japan Airlines JL5843 ROC 05:45 JFK 06:58 1h 13min ישיר
Delta Air Lines DL3921 ROC 05:45 LGA 07:02 1h 17min ישיר
United Airlines UA3507 PIT 05:45 EWR 07:17 1h 32min ישיר
United Airlines UA1872 CLT 05:50 EWR 07:46 1h 56min ישיר
Spirit Airlines NK224 ORD 05:51 LGA 09:00 2h 9min ישיר
Delta Air Lines DL3899 ROC 05:55 JFK 07:24 1h 29min ישיר
Korean Air KE7366 ROC 05:55 JFK 07:24 1h 29min ישיר
Virgin Atlantic Airways VS4910 ROC 05:55 JFK 07:24 1h 29min ישיר
American Airlines AA2060 CLT 06:00 LGA 07:49 1h 49min ישיר
United Airlines UA224 ATL 06:00 EWR 08:15 2h 15min ישיר
Virgin Atlantic Airways VS3063 ATL 06:00 LGA 08:14 2h 14min ישיר
Delta Air Lines DL1071 ATL 06:00 LGA 08:14 2h 14min ישיר
Asiana Airlines OZ6446 ORD 06:00 LGA 09:09 2h 9min ישיר
Asiana Airlines OZ9533 ORD 06:00 EWR 09:02 2h 2min ישיר
British Airways BA2521 ORD 06:00 LGA 09:06 2h 6min ישיר
American Airlines AA222 ORD 06:00 LGA 09:06 2h 6min ישיר
United Airlines UA1626 ORD 06:00 EWR 09:02 2h 2min ישיר
United Airlines UA1187 ORD 06:00 LGA 09:09 2h 9min ישיר
Korean Air KE7218 PIT 06:00 JFK 07:37 1h 37min ישיר
Delta Air Lines DL3982 PIT 06:00 JFK 07:37 1h 37min ישיר
Virgin Atlantic Airways VS4648 PIT 06:00 JFK 07:37 1h 37min ישיר
Delta Air Lines DL5394 PIT 06:00 LGA 07:27 1h 27min ישיר
American Airlines AA4525 PIT 06:00 LGA 07:22 1h 22min ישיר
JetBlue Airways B6198 MCO 06:01 LGA 08:37 2h 36min ישיר
United Airlines UA1727 MCO 06:05 EWR 08:43 2h 38min ישיר
JetBlue Airways B6990 MCO 06:05 JFK 08:37 2h 32min ישיר
Hawaiian Airlines HA2069 MCO 06:05 JFK 08:37 2h 32min ישיר
Frontier Airlines F91462 ATL 06:08 LGA 08:30 2h 22min ישיר
Delta Air Lines DL2276 MCO 06:15 LGA 08:57 2h 42min ישיר
Korean Air KE7350 ORD 06:15 JFK 09:32 2h 17min ישיר
Virgin Atlantic Airways VS4908 ORD 06:15 JFK 09:32 2h 17min ישיר
Delta Air Lines DL4066 ORD 06:15 JFK 09:32 2h 17min ישיר
United Airlines UA1929 SEA 06:15 EWR 14:31 5h 16min ישיר
American Airlines AA1169 DEN 06:25 LGA 14:59 6h 34min 1
United Airlines UA2060 ORD 06:30 LGA 09:39 2h 9min ישיר
American Airlines AA314 ORD 06:30 LGA 09:35 2h 5min ישיר
Delta Air Lines DL5960 ORD 06:30 LGA 09:40 2h 10min ישיר
British Airways BA6617 ORD 06:30 LGA 09:35 2h 5min ישיר
Delta Air Lines DL886 ATL 06:45 LGA 09:03 2h 18min ישיר
טיסות זולות לJfk Airport - New York
Barcelona–El Prat (BCN) - John F. Kennedy (JFK), 06 August 2017 (עצירות 1)
  06 August 2017, 12:15
Barcelona–El Prat (BCN)
06 August 2017, 21:30
John F. Kennedy (JFK)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
John F. Kennedy (JFK) - Barcelona–El Prat (BCN), 20 August 2017 (עצירות 1)
  20 August 2017, 23:00
John F. Kennedy (JFK)
21 August 2017, 23:20
Barcelona–El Prat (BCN)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
703 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 190ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - John F. Kennedy (JFK), 06 August 2017 (עצירות 1)
  06 August 2017, 09:50
Barcelona–El Prat (BCN)
06 August 2017, 20:05
John F. Kennedy (JFK)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
John F. Kennedy (JFK) - Barcelona–El Prat (BCN), 20 August 2017 (עצירות 1)
  20 August 2017, 23:00
John F. Kennedy (JFK)
21 August 2017, 23:20
Barcelona–El Prat (BCN)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
699 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 190ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - John F. Kennedy (JFK), 06 August 2017 (עצירות 1)
  06 August 2017, 10:35
Barcelona–El Prat (BCN)
06 August 2017, 20:05
John F. Kennedy (JFK)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
John F. Kennedy (JFK) - Barcelona–El Prat (BCN), 20 August 2017 (עצירות 1)
  20 August 2017, 23:00
John F. Kennedy (JFK)
21 August 2017, 23:20
Barcelona–El Prat (BCN)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
687 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 190ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - John F. Kennedy (JFK), 06 August 2017 (עצירות 1)
  06 August 2017, 12:15
Barcelona–El Prat (BCN)
06 August 2017, 21:30
John F. Kennedy (JFK)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
John F. Kennedy (JFK) - Barcelona–El Prat (BCN), 20 August 2017 (עצירות 1)
  20 August 2017, 21:55
John F. Kennedy (JFK)
21 August 2017, 16:00
Barcelona–El Prat (BCN)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
734 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 190ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - John F. Kennedy (JFK), 06 August 2017 (עצירות 1)
  06 August 2017, 12:15
Barcelona–El Prat (BCN)
06 August 2017, 21:30
John F. Kennedy (JFK)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
John F. Kennedy (JFK) - Barcelona–El Prat (BCN), 20 August 2017 (עצירות 1)
  20 August 2017, 21:55
John F. Kennedy (JFK)
21 August 2017, 19:15
Barcelona–El Prat (BCN)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
734 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 190ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - John F. Kennedy (JFK), 06 August 2017 (עצירות 1)
  06 August 2017, 09:50
Barcelona–El Prat (BCN)
06 August 2017, 20:05
John F. Kennedy (JFK)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
John F. Kennedy (JFK) - Barcelona–El Prat (BCN), 20 August 2017 (עצירות 1)
  20 August 2017, 21:55
John F. Kennedy (JFK)
21 August 2017, 16:00
Barcelona–El Prat (BCN)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
728 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 190ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - John F. Kennedy (JFK), 06 August 2017 (עצירות 1)
  06 August 2017, 09:50
Barcelona–El Prat (BCN)
06 August 2017, 20:05
John F. Kennedy (JFK)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
John F. Kennedy (JFK) - Barcelona–El Prat (BCN), 20 August 2017 (עצירות 1)
  20 August 2017, 21:55
John F. Kennedy (JFK)
21 August 2017, 19:15
Barcelona–El Prat (BCN)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
728 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 190ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - John F. Kennedy (JFK), 06 August 2017 (עצירות 1)
  06 August 2017, 10:35
Barcelona–El Prat (BCN)
06 August 2017, 20:05
John F. Kennedy (JFK)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
John F. Kennedy (JFK) - Barcelona–El Prat (BCN), 20 August 2017 (עצירות 1)
  20 August 2017, 21:55
John F. Kennedy (JFK)
21 August 2017, 16:00
Barcelona–El Prat (BCN)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
716 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 190ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - John F. Kennedy (JFK), 06 August 2017 (עצירות 1)
  06 August 2017, 10:35
Barcelona–El Prat (BCN)
06 August 2017, 20:05
John F. Kennedy (JFK)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
John F. Kennedy (JFK) - Barcelona–El Prat (BCN), 20 August 2017 (עצירות 1)
  20 August 2017, 21:55
John F. Kennedy (JFK)
21 August 2017, 19:15
Barcelona–El Prat (BCN)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
716 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 190ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - John F. Kennedy (JFK), 06 August 2017 (עצירות 1)
  06 August 2017, 08:10
Barcelona–El Prat (BCN)
06 August 2017, 20:05
John F. Kennedy (JFK)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
John F. Kennedy (JFK) - Barcelona–El Prat (BCN), 20 August 2017 (עצירות 1)
  20 August 2017, 23:00
John F. Kennedy (JFK)
21 August 2017, 23:20
Barcelona–El Prat (BCN)
עצירות 1 זמן סה"כ
0h 0min
762 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 190ימים