טיסות ל-רומא

מצא את הדרך הזולה ביותר לטוס לרומא
ספק מספר טיסה המראה נחיתה זמן טיסה מספר תחנות
18 Nov 2017
SriLankan Airlines UL3453 AUH 02:25 FCO 06:15 5h 50min ישיר
Aerolineas Argentinas AR7243 AUH 02:25 FCO 06:15 5h 50min ישיר
Virgin Australia VA6000 AUH 02:25 FCO 06:15 5h 50min ישיר
Alitalia AZ853 AUH 02:25 FCO 06:15 5h 50min ישיר
Etihad Airways EY2811 AUH 02:25 FCO 06:15 5h 50min ישיר
Air Seychelles HM5820 AUH 02:25 FCO 06:15 5h 50min ישיר
Alitalia AZ827 BEY 04:25 FCO 07:00 3h 35min ישיר
Middle East Airlines ME2233 BEY 04:25 FCO 07:00 3h 35min ישיר
Alitalia AZ593 IEV 05:00 FCO 06:55 2h 55min ישיר
Alitalia AZ809 TLV 05:15 FCO 08:05 3h 50min ישיר
Etihad Airways EY2828 TIA 05:40 FCO 07:05 1h 25min ישיר
Alitalia AZ507 TIA 05:40 FCO 07:05 1h 25min ישיר
China Southern Airlines CZ7380 ATH 05:55 FCO 07:00 2h 5min ישיר
Etihad Airways EY2816 ATH 05:55 FCO 07:00 2h 5min ישיר
Alitalia AZ717 ATH 05:55 FCO 07:00 2h 5min ישיר
Etihad Airways EY2861 MAD 06:10 FCO 08:35 2h 25min ישיר
Air Europa UX3115 MAD 06:10 FCO 08:35 2h 25min ישיר
China Southern Airlines CZ7395 MAD 06:10 FCO 08:35 2h 25min ישיר
Alitalia AZ59 MAD 06:10 FCO 08:35 2h 25min ישיר
Etihad Airways EY2861 MAD 06:10 FCO 08:35 2h 25min ישיר
Alitalia AZ59 MAD 06:10 FCO 08:35 2h 25min ישיר
China Southern Airlines CZ7395 MAD 06:10 FCO 08:35 2h 25min ישיר
Air Europa UX3115 MAD 06:10 FCO 08:35 2h 25min ישיר
SriLankan Airlines UL3462 CTA 06:10 FCO 07:30 1h 20min ישיר
Alitalia AZ1722 CTA 06:10 FCO 07:30 1h 20min ישיר
Etihad Airways EY2927 CTA 06:10 FCO 07:30 1h 20min ישיר
Alitalia AZ1722 CTA 06:10 FCO 07:30 1h 20min ישיר
Etihad Airways EY2927 CTA 06:10 FCO 07:30 1h 20min ישיר
SriLankan Airlines UL3462 CTA 06:10 FCO 07:30 1h 20min ישיר
Bulgaria Air FB1668 MAD 06:10 FCO 08:35 2h 25min ישיר
Bulgaria Air FB1668 MAD 06:10 FCO 08:35 2h 25min ישיר
Bulgaria Air FB1486 CTA 06:10 FCO 07:30 1h 20min ישיר
Bulgaria Air FB1486 CTA 06:10 FCO 07:30 1h 20min ישיר
British Airways BA2138 DUB 06:15 FCO 10:30 3h 15min ישיר
Aer Lingus EI402 DUB 06:15 FCO 10:30 3h 15min ישיר
Air Europa UX3124 BCN 06:15 FCO 08:00 1h 45min ישיר
Etihad Airways EY2821 BCN 06:15 FCO 08:00 1h 45min ישיר
China Southern Airlines CZ7397 BCN 06:15 FCO 08:00 1h 45min ישיר
Alitalia AZ75 BCN 06:15 FCO 08:00 1h 45min ישיר
Bulgaria Air FB1436 BCN 06:15 FCO 08:00 1h 45min ישיר
Vueling Airlines VY6250 ORY 06:20 FCO 08:20 2h 0min ישיר
British Airways BA8122 ORY 06:20 FCO 08:20 2h 0min ישיר
Iberia IB5168 ORY 06:20 FCO 08:20 2h 0min ישיר
Austrian Airlines OS8847 VIE 06:20 FCO 07:55 1h 35min ישיר
Eurowings EW5880 VIE 06:20 FCO 07:55 1h 35min ישיר
Ryanair FR8417 BUD 06:20 CIA 08:05 1h 45min ישיר
Vueling Airlines VY6250 ORY 06:20 FCO 08:20 2h 0min ישיר
British Airways BA8122 ORY 06:20 FCO 08:20 2h 0min ישיר
Iberia IB5168 ORY 06:20 FCO 08:20 2h 0min ישיר
Vueling Airlines VY6250 ORY 06:20 FCO 08:20 2h 0min ישיר