טיסות ל-תל אביב

מצא את הדרך הזולה ביותר לטוס לתל אביב
ספק מספר טיסה המראה נחיתה זמן טיסה מספר תחנות
24 Sep 2017
Thai Airways International TG4583 BKK 00:10 TLV 07:00 10h 50min ישיר
El Al Israel Airlines LY82 BKK 00:10 TLV 07:00 10h 50min ישיר
Turkish Airlines TK810 IST 00:15 TLV 02:20 2h 5min ישיר
El Al Israel Airlines LY284 FCO 00:30 TLV 04:55 3h 25min ישיר
Aegean Airlines A3738 LCA 00:50 TLV 01:50 1h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY288 MXP 01:00 TLV 05:50 3h 50min ישיר
Aeroflot SU500 SVO 01:15 TLV 05:25 4h 10min ישיר
El Al Israel Airlines LY292 BCN 01:25 TLV 06:40 4h 15min ישיר
Iberia IB5912 BCN 01:30 TLV 06:40 4h 10min ישיר
Vueling Airlines VY7846 BCN 01:30 TLV 06:40 4h 10min ישיר
Israir 6H852 IEV 01:30 TLV 04:50 3h 20min ישיר
Turkish Airlines TK792 IST 01:40 TLV 03:50 2h 10min ישיר
El Al Israel Airlines LY220 CDG 01:40 TLV 07:10 4h 30min ישיר
Vueling Airlines VY6948 FCO 01:40 TLV 06:10 3h 30min ישיר
Iberia IB5010 FCO 01:40 TLV 06:10 3h 30min ישיר
El Al Israel Airlines LY618 DME 02:05 TLV 06:20 4h 15min ישיר
El Al Israel Airlines LY656 KBP 02:45 TLV 05:50 3h 5min ישיר
Israir 6H856 IEV 04:30 TLV 08:00 3h 30min ישיר
Israir 6H420 ETH 06:30 SDV 07:30 1h 0min ישיר
Turkish Airlines TK784 IST 06:40 TLV 08:45 2h 5min ישיר
Royal Jordanian Airlines RJ342 AMM 06:45 TLV 07:30 0h 45min ישיר
Transavia France TO3122 ORY 06:55 TLV 12:35 4h 40min ישיר
EasyJet U24783 SXF 07:05 TLV 12:20 4h 15min ישיר
Aeroflot SU506 SVO 07:05 TLV 11:15 4h 10min ישיר
EasyJet U22083 LTN 07:15 TLV 14:15 5h 0min ישיר
EasyJet U22083 LTN 07:15 TLV 14:15 5h 0min ישיר
Norwegian Air Shuttle DY4545 ARN 07:15 TLV 12:50 4h 35min ישיר
Pegasus Airlines PC795 SAW 07:20 TLV 09:35 2h 15min ישיר
Alitalia AZ823 ATH 07:30 TLV 09:25 1h 55min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ802 ETH 08:00 SDV 08:45 0h 45min ישיר
Hahn Air Systems H1934 LCA 08:00 TLV 09:00 1h 0min ישיר
Blue Air 0B9973 LCA 08:00 TLV 09:00 1h 0min ישיר
British Airways BA165 LHR 08:10 TLV 15:00 4h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ2822 ETH 08:10 TLV 08:55 0h 45min ישיר
British Airways BA165 LHR 08:10 TLV 15:00 4h 50min ישיר
Hahn Air Systems H1140 LCA 08:10 TLV 09:10 1h 0min ישיר
Air Sinai 4D54 CAI 08:55 TLV 11:15 1h 20min ישיר
Alitalia AZ806 FCO 09:30 TLV 13:50 3h 20min ישיר
El Al Israel Airlines LY290 VCE 09:30 TLV 14:10 3h 40min ישיר
Aeroflot SU502 SVO 09:30 TLV 13:35 4h 5min ישיר
El Al Israel Airlines LY312 LTN 09:40 TLV 16:40 5h 0min ישיר
Israir 6H426 ETH 09:40 SDV 10:40 1h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY312 LTN 09:40 TLV 16:40 5h 0min ישיר
Ukraine International Airlines PS775 KBP 09:55 TLV 13:15 3h 20min ישיר
Israir 6H42 ETH 10:00 TLV 10:55 0h 55min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ806 ETH 10:20 SDV 11:05 0h 45min ישיר
All Nippon Airways NH5459 FRA 10:20 TLV 15:20 4h 0min ישיר
Lufthansa LH686 FRA 10:20 TLV 15:20 4h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY354 MUC 10:20 TLV 15:10 3h 50min ישיר
El Al Israel Airlines LY8396 MAD 10:35 TLV 16:20 4h 45min ישיר