טיסות ל-לונדון

מצא את הדרך הזולה ביותר לטוס ללונדון
ספק מספר טיסה המראה נחיתה זמן טיסה מספר תחנות
24 Sep 2017
EasyJet U22184 AYT 00:15 LTN 02:50 4h 35min ישיר
Cathay Pacific CX237 HKG 00:15 LHR 06:15 13h 0min ישיר
Cathay Pacific CX255 HKG 00:25 LHR 06:20 12h 55min ישיר
Thomas Cook Airlines MT561 DLM 00:25 LGW 02:40 4h 15min ישיר
764 BRS 00:40 LHR 02:40 2h 0min ישיר
764 BRS 00:40 LHR 02:40 2h 0min ישיר
764 BRS 00:40 LHR 02:40 2h 0min ישיר
764 BRS 00:40 LHR 02:40 2h 0min ישיר
764 BRS 00:40 LHR 02:40 2h 0min ישיר
764 BRS 00:40 LHR 02:40 2h 0min ישיר
764 BRS 00:40 LHR 02:40 2h 0min ישיר
764 BRS 00:40 LHR 02:40 2h 0min ישיר
764 BRS 00:40 LHR 02:40 2h 0min ישיר
764 BRS 00:40 LHR 02:40 2h 0min ישיר
799 BHX 00:45 LHR 03:25 2h 40min 1
799 BHX 00:45 LHR 03:25 2h 40min 1
799 BHX 00:45 LHR 03:25 2h 40min 1
799 BHX 00:45 LHR 03:25 2h 40min 1
799 BHX 00:45 LHR 03:25 2h 40min 1
799 BHX 00:45 LHR 03:25 2h 40min 1
799 BHX 00:45 LHR 03:25 2h 40min 1
Cathay Pacific CX343 HKG 00:55 LGW 06:30 12h 35min ישיר
EasyJet U28654 IBZ 00:55 LGW 02:10 2h 15min ישיר
British Airways BA2336 IBZ 00:55 STN 02:25 2h 30min ישיר
Thai Airways International TG910 BKK 00:55 LHR 07:15 12h 20min ישיר
366 EXT 01:05 LHR 05:30 4h 25min 1
366 EXT 01:05 LHR 05:30 4h 25min 1
366 EXT 01:05 LHR 05:30 4h 25min 1
366 EXT 01:05 LHR 05:30 4h 25min 1
366 EXT 01:05 LHR 05:30 4h 25min 1
366 EXT 01:05 LHR 05:30 4h 25min 1
366 EXT 01:05 LHR 05:30 4h 25min 1
Virgin Atlantic Airways VS7316 SIN 01:10 LHR 07:45 13h 35min ישיר
Virgin Australia VA5684 SIN 01:10 LHR 07:45 13h 35min ישיר
Singapore Airlines SQ306 SIN 01:10 LHR 07:45 13h 35min ישיר
Air New Zealand NZ3306 SIN 01:10 LHR 07:45 13h 35min ישיר
Vietnam Airlines VN55 HAN 01:10 LHR 07:40 12h 30min ישיר
British Airways BA262 RUH 01:10 LHR 06:10 7h 0min ישיר
British Airways BA2729 IBZ 01:20 LGW 02:45 2h 25min ישיר
Iberia IB7614 IBZ 01:20 LGW 02:45 2h 25min ישיר
Oman Air WY103 MCT 01:20 LHR 06:30 8h 10min ישיר
Aer Lingus EI8806 DXB 01:30 LHR 06:15 7h 45min ישיר
British Airways BA106 DXB 01:30 LHR 06:15 7h 45min ישיר
American Airlines AA6416 DXB 01:30 LHR 06:15 7h 45min ישיר
372 EXT 01:40 LHR 05:30 3h 50min 1
372 EXT 01:40 LHR 05:30 3h 50min 1
252 CLB 01:40 LHR 04:00 0h 0min 1
372 EXT 01:40 LHR 05:30 3h 50min 1
372 EXT 01:40 LHR 05:30 3h 50min 1
252 CLB 01:40 LHR 04:00 0h 0min 1