טיסות ל-ברלין

מצא את הדרך הזולה ביותר לטוס לברלין
ספק מספר טיסה המראה נחיתה זמן טיסה מספר תחנות
26 Mar 2017
Air Berlin AB8381 TLV 05:50 TXL 09:05 4h 15min ישיר
1220 DRS 06:00 TXL 08:00 2h 0min ישיר
1228 HAM 06:00 TXL 08:50 2h 50min ישיר
1220 DRS 06:00 TXL 08:00 2h 0min ישיר
1228 HAM 06:00 TXL 08:50 2h 50min ישיר
1220 DRS 06:00 TXL 08:00 2h 0min ישיר
1228 HAM 06:00 TXL 08:50 2h 50min ישיר
Air Berlin AB8291 CDG 06:20 TXL 08:00 1h 40min ישיר
Air Berlin AB8291 CDG 06:20 TXL 08:00 1h 40min ישיר
El Al Israel Airlines LY2371 TLV 06:20 SXF 09:50 4h 30min ישיר
Air Berlin AB8731 LIN 06:25 TXL 08:00 1h 35min ישיר
Alitalia AZ7142 LIN 06:25 TXL 08:00 1h 35min ישיר
Alitalia AZ7142 LIN 06:25 TXL 08:00 1h 35min ישיר
Air Berlin AB8731 LIN 06:25 TXL 08:00 1h 35min ישיר
Air Berlin AB8731 LIN 06:25 TXL 08:00 1h 35min ישיר
Alitalia AZ7142 LIN 06:25 TXL 08:00 1h 35min ישיר
Ryanair FR8542 STN 06:30 SXF 09:30 2h 0min ישיר
Ryanair FR8542 STN 06:30 SXF 09:30 2h 0min ישיר
Ryanair FR8542 STN 06:30 SXF 09:30 2h 0min ישיר
Ryanair FR8542 STN 06:30 SXF 09:30 2h 0min ישיר
Ryanair FR8542 STN 06:30 SXF 09:30 2h 0min ישיר
Etihad Airways EY1869 BUD 06:30 TXL 07:55 1h 25min ישיר
Air Berlin AB8261 BUD 06:30 TXL 07:55 1h 25min ישיר
Air Berlin AB8001 ARN 06:30 TXL 08:05 1h 35min ישיר
Etihad Airways EY1509 ARN 06:30 TXL 08:05 1h 35min ישיר
Virgin Australia VA7313 ARN 06:30 TXL 08:05 1h 35min ישיר
Air Berlin AB8273 OTP 06:30 TXL 07:35 2h 5min ישיר
Air Berlin AB8001 ARN 06:30 TXL 08:05 1h 35min ישיר
Etihad Airways EY1509 ARN 06:30 TXL 08:05 1h 35min ישיר
Virgin Australia VA7313 ARN 06:30 TXL 08:05 1h 35min ישיר
Air Berlin AB8211 WAW 06:30 TXL 07:55 1h 25min ישיר
Air Berlin AB6180 MUC 06:30 TXL 07:40 1h 10min ישיר
Air Berlin AB6180 MUC 06:30 TXL 07:40 1h 10min ישיר
Air Berlin AB6432 DUS 06:30 TXL 07:40 1h 10min ישיר
Air Berlin AB8701 FCO 06:35 TXL 08:40 2h 5min ישיר
Alitalia AZ7442 FCO 06:35 TXL 08:40 2h 5min ישיר
Air Berlin AB6530 STR 06:35 TXL 07:50 1h 15min ישיר
Hainan Airlines HU8432 STR 06:35 TXL 07:50 1h 15min ישיר
EasyJet U24654 VCE 06:35 SXF 08:15 1h 40min ישיר
EasyJet U24654 VCE 06:35 SXF 08:15 1h 40min ישיר
Air Berlin AB8061 GOT 06:35 TXL 07:50 1h 15min ישיר
Air Berlin AB6432 DUS 06:40 TXL 07:50 1h 10min ישיר
British Airways BA2074 DUB 06:45 TXL 10:05 2h 20min ישיר
Aer Lingus EI330 DUB 06:45 TXL 10:05 2h 20min ישיר
Air Berlin AB6180 MUC 06:45 TXL 07:55 1h 10min ישיר
Lufthansa LH170 FRA 06:45 TXL 07:55 1h 10min ישיר
Air Berlin AB6410 NUE 06:45 TXL 07:50 1h 5min ישיר
Air Berlin AB6180 MUC 06:45 TXL 07:55 1h 10min ישיר
Lufthansa LH170 FRA 06:45 TXL 07:55 1h 10min ישיר
Air Berlin AB8241 PRG 06:50 TXL 07:45 0h 55min ישיר