טיסות ל-פראג

מצא את הדרך הזולה ביותר לטוס לפראג
ספק מספר טיסה המראה נחיתה זמן טיסה מספר תחנות
26 Mar 2017
Travel Service QS1287 TLV 05:35 PRG 08:40 4h 5min ישיר
Czech Airlines OK5289 TLV 05:35 PRG 08:40 4h 5min ישיר
EasyJet U26961 EDI 06:00 PRG 09:20 2h 20min ישיר
KLM KL1351 AMS 06:50 PRG 08:20 1h 30min ישיר
Jet Airways 9W8743 AMS 06:50 PRG 08:20 1h 30min ישיר
Czech Airlines OK4765 CDG 07:10 PRG 08:50 1h 40min ישיר
Air France AF1382 CDG 07:10 PRG 08:50 1h 40min ישיר
Jet Airways 9W6811 CDG 07:10 PRG 08:50 1h 40min ישיר
Turkish Airlines TK1767 IST 07:10 PRG 08:50 3h 40min ישיר
Air France AF1382 CDG 07:10 PRG 08:50 1h 40min ישיר
Jet Airways 9W6811 CDG 07:10 PRG 08:50 1h 40min ישיר
Czech Airlines OK4765 CDG 07:10 PRG 08:50 1h 40min ישיר
El Al Israel Airlines LY2521 TLV 07:15 PRG 10:30 4h 15min ישיר
British Airways BA854 LHR 07:35 PRG 10:35 2h 0min ישיר
American Airlines AA6500 LHR 07:35 PRG 10:35 2h 0min ישיר
British Airways BA854 LHR 07:35 PRG 10:35 2h 0min ישיר
American Airlines AA6500 LHR 07:35 PRG 10:35 2h 0min ישיר
American Airlines AA6500 LHR 07:35 PRG 10:35 2h 0min ישיר
British Airways BA854 LHR 07:35 PRG 10:35 2h 0min ישיר
British Airways BA854 LHR 07:35 PRG 10:35 2h 0min ישיר
American Airlines AA6500 LHR 07:35 PRG 10:35 2h 0min ישיר
Vueling Airlines VY8652 BCN 07:35 PRG 10:00 2h 25min ישיר
British Airways BA8176 BCN 07:35 PRG 10:00 2h 25min ישיר
Iberia IB5779 BCN 07:35 PRG 10:00 2h 25min ישיר
American Airlines AA6500 LHR 07:35 PRG 10:35 2h 0min ישיר
British Airways BA854 LHR 07:35 PRG 10:35 2h 0min ישיר
Aeroflot SU2010 SVO 07:40 PRG 09:25 3h 45min ישיר
Czech Airlines OK4893 SVO 07:40 PRG 09:25 3h 45min ישיר
Ryanair FR1013 STN 08:05 PRG 11:00 1h 55min ישיר
Ryanair FR1013 STN 08:05 PRG 11:00 1h 55min ישיר
Ryanair FR1013 STN 08:05 PRG 11:00 1h 55min ישיר
Ryanair FR1013 STN 08:05 PRG 11:00 1h 55min ישיר
Ryanair FR1013 STN 08:05 PRG 11:00 1h 55min ישיר
Fly Dubai FZ779 DXB 08:10 PRG 12:55 7h 45min ישיר
Ryanair FR2121 CRL 08:15 PRG 09:45 1h 30min ישיר
Czech Airlines OK5913 SVX 08:25 PRG 10:05 5h 40min ישיר
Etihad Airways EY1801 TXL 08:50 PRG 09:45 0h 55min ישיר
Czech Airlines OK4263 TXL 08:50 PRG 09:45 0h 55min ישיר
Air Berlin AB8242 TXL 08:50 PRG 09:45 0h 55min ישיר
Czech Airlines OK4889 LED 08:55 PRG 10:20 3h 25min ישיר
Aeroflot SU6621 LED 08:55 PRG 10:20 3h 25min ישיר
EasyJet U28993 LGW 09:00 PRG 12:00 2h 0min ישיר
EasyJet U28993 LGW 09:00 PRG 12:00 2h 0min ישיר
EasyJet U28993 LGW 09:00 PRG 12:00 2h 0min ישיר
EasyJet U28993 LGW 09:00 PRG 12:00 2h 0min ישיר
All Nippon Airways NH6197 FRA 09:00 PRG 10:00 1h 0min ישיר
Lufthansa LH1392 FRA 09:00 PRG 10:00 1h 0min ישיר
EasyJet U28993 LGW 09:00 PRG 12:00 2h 0min ישיר
Qantas QF8139 DXB 09:05 PRG 13:30 7h 25min ישיר
Emirates EK139 DXB 09:05 PRG 13:30 7h 25min ישיר
טיסות זולות לפראג
Barcelona–El Prat (BCN) - Vaclav Havel (PRG), 03 June 2017
  03 June 2017, 18:05
Barcelona–El Prat (BCN)
03 June 2017, 20:30
Vaclav Havel (PRG)
ישיר זמן סה"כ
0h 0min
Vaclav Havel (PRG) - Barcelona–El Prat (BCN), 04 June 2017
  04 June 2017, 10:45
Vaclav Havel (PRG)
04 June 2017, 13:10
Barcelona–El Prat (BCN)
ישיר זמן סה"כ
0h 0min
376 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 99ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - Vaclav Havel (PRG), 03 June 2017
  03 June 2017, 18:05
Barcelona–El Prat (BCN)
03 June 2017, 20:30
Vaclav Havel (PRG)
ישיר זמן סה"כ
0h 0min
Vaclav Havel (PRG) - Barcelona–El Prat (BCN), 04 June 2017
  04 June 2017, 21:10
Vaclav Havel (PRG)
04 June 2017, 23:45
Barcelona–El Prat (BCN)
ישיר זמן סה"כ
0h 0min
430 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 99ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - Vaclav Havel (PRG), 03 June 2017
  03 June 2017, 07:40
Barcelona–El Prat (BCN)
03 June 2017, 10:05
Vaclav Havel (PRG)
ישיר זמן סה"כ
0h 0min
Vaclav Havel (PRG) - Barcelona–El Prat (BCN), 04 June 2017
  04 June 2017, 10:45
Vaclav Havel (PRG)
04 June 2017, 13:10
Barcelona–El Prat (BCN)
ישיר זמן סה"כ
0h 0min
430 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 99ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - Vaclav Havel (PRG), 03 June 2017
  03 June 2017, 07:40
Barcelona–El Prat (BCN)
03 June 2017, 10:05
Vaclav Havel (PRG)
ישיר זמן סה"כ
0h 0min
Vaclav Havel (PRG) - Barcelona–El Prat (BCN), 04 June 2017
  04 June 2017, 21:10
Vaclav Havel (PRG)
04 June 2017, 23:45
Barcelona–El Prat (BCN)
ישיר זמן סה"כ
0h 0min
484 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 99ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - Vaclav Havel (PRG), 03 June 2017
  03 June 2017, 20:40
Barcelona–El Prat (BCN)
03 June 2017, 23:00
Vaclav Havel (PRG)
ישיר זמן סה"כ
2h 20min
Vaclav Havel (PRG) - Barcelona–El Prat (BCN), 04 June 2017
  04 June 2017, 11:20
Vaclav Havel (PRG)
04 June 2017, 13:55
Barcelona–El Prat (BCN)
ישיר זמן סה"כ
2h 35min
391 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 99ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - Vaclav Havel (PRG), 03 June 2017
  03 June 2017, 20:40
Barcelona–El Prat (BCN)
03 June 2017, 23:00
Vaclav Havel (PRG)
ישיר זמן סה"כ
2h 20min
Vaclav Havel (PRG) - Barcelona–El Prat (BCN), 04 June 2017
  04 June 2017, 18:15
Vaclav Havel (PRG)
04 June 2017, 20:50
Barcelona–El Prat (BCN)
ישיר זמן סה"כ
2h 35min
391 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 99ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - Vaclav Havel (PRG), 03 June 2017
  03 June 2017, 18:05
Barcelona–El Prat (BCN)
03 June 2017, 20:30
Vaclav Havel (PRG)
ישיר זמן סה"כ
2h 25min
Vaclav Havel (PRG) - Barcelona–El Prat (BCN), 04 June 2017
  04 June 2017, 10:45
Vaclav Havel (PRG)
04 June 2017, 13:10
Barcelona–El Prat (BCN)
ישיר זמן סה"כ
2h 25min
394 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 99ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - Vaclav Havel (PRG), 03 June 2017
  03 June 2017, 18:05
Barcelona–El Prat (BCN)
03 June 2017, 20:30
Vaclav Havel (PRG)
ישיר זמן סה"כ
2h 25min
Vaclav Havel (PRG) - Barcelona–El Prat (BCN), 04 June 2017
  04 June 2017, 10:45
Vaclav Havel (PRG)
04 June 2017, 13:10
Barcelona–El Prat (BCN)
ישיר זמן סה"כ
2h 25min
404 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 99ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - Vaclav Havel (PRG), 03 June 2017
  03 June 2017, 20:40
Barcelona–El Prat (BCN)
03 June 2017, 23:00
Vaclav Havel (PRG)
ישיר זמן סה"כ
2h 20min
Vaclav Havel (PRG) - Barcelona–El Prat (BCN), 04 June 2017
  04 June 2017, 18:15
Vaclav Havel (PRG)
04 June 2017, 20:50
Barcelona–El Prat (BCN)
ישיר זמן סה"כ
2h 35min
427 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 99ימים

Barcelona–El Prat (BCN) - Vaclav Havel (PRG), 03 June 2017
  03 June 2017, 20:40
Barcelona–El Prat (BCN)
03 June 2017, 23:00
Vaclav Havel (PRG)
ישיר זמן סה"כ
2h 20min
Vaclav Havel (PRG) - Barcelona–El Prat (BCN), 04 June 2017
  04 June 2017, 11:20
Vaclav Havel (PRG)
04 June 2017, 13:55
Barcelona–El Prat (BCN)
ישיר זמן סה"כ
2h 35min
427 US$עדכון

עדכון אחרון לפני 99ימים