טיסות מ-תל אביב ל-אילת

מצא את החודש הזול ביותר לטוס תל אביב ל-אילת
ספק מספר טיסה המראה נחיתה זמן טיסה מספר תחנות
28 Apr 2017
Israir 6H421 SDV 07:30 ETH 08:30 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ801 SDV 07:45 ETH 08:35 0h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ801 SDV 08:00 ETH 08:50 0h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ2821 TLV 09:00 ETH 10:00 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ803 SDV 09:45 ETH 10:35 0h 50min ישיר
Israir 6H431 SDV 11:15 ETH 12:15 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ805 SDV 12:20 ETH 13:10 0h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ807 TLV 12:25 ETH 13:20 0h 55min ישיר
Israir 6H439 SDV 14:30 ETH 15:30 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ823 SDV 15:00 ETH 15:50 0h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ825 SDV 15:40 ETH 16:30 0h 50min ישיר
Israir 6H437 SDV 16:15 ETH 17:15 1h 0min ישיר
29 Apr 2017
Arkia Israel Airlines IZ841 TLV 13:30 ETH 14:30 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ845 TLV 15:00 ETH 16:00 1h 0min ישיר
Israir 6H429 SDV 15:00 ETH 16:00 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ805 SDV 15:50 ETH 16:40 0h 50min ישיר
Israir 6H41 TLV 16:20 ETH 17:15 0h 55min ישיר
Israir 6H433 SDV 16:50 ETH 17:50 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ843 TLV 17:10 ETH 18:10 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ823 SDV 19:10 ETH 20:00 0h 50min ישיר
Israir 6H47 TLV 19:45 ETH 20:40 0h 55min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ825 SDV 19:55 ETH 20:45 0h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ1807 SDV 21:15 ETH 22:05 0h 50min ישיר
Israir 6H463 SDV 21:45 ETH 22:45 1h 0min ישיר
30 Apr 2017
Arkia Israel Airlines IZ801 SDV 06:40 ETH 07:30 0h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ2821 TLV 07:00 ETH 08:00 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ803 SDV 08:00 ETH 08:50 0h 50min ישיר
Israir 6H425 SDV 08:10 ETH 09:10 1h 0min ישיר
Israir 6H41 TLV 08:20 ETH 09:15 0h 55min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ805 SDV 08:50 ETH 09:40 0h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ841 TLV 09:00 ETH 09:55 0h 55min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ807 SDV 09:30 ETH 10:20 0h 50min ישיר
Israir 6H429 SDV 09:45 ETH 10:45 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ841 TLV 09:55 ETH 10:55 1h 0min ישיר
Israir 6H431 SDV 11:15 ETH 12:15 1h 0min ישיר
Israir 6H43 TLV 11:50 ETH 12:45 0h 55min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ843 TLV 13:35 ETH 14:35 1h 0min ישיר
Israir 6H439 SDV 14:30 ETH 15:30 1h 0min ישיר
Israir 6H45 TLV 15:20 ETH 16:15 0h 55min ישיר
Israir 6H447 SDV 17:45 ETH 18:45 1h 0min ישיר
Israir 6H455 SDV 21:00 ETH 22:00 1h 0min ישיר
01 May 2017
Arkia Israel Airlines IZ803 SDV 08:00 ETH 08:50 0h 50min ישיר
Israir 6H425 SDV 08:10 ETH 09:10 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ2821 TLV 09:45 ETH 10:40 0h 55min ישיר
Israir 6H429 SDV 09:45 ETH 10:45 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ807 SDV 09:50 ETH 10:40 0h 50min ישיר
Israir 6H431 SDV 12:00 ETH 13:00 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ5803 SDV 12:05 ETH 12:55 0h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ5803 TLV 12:10 ETH 13:05 0h 55min ישיר
Israir 6H439 SDV 14:30 ETH 15:30 1h 0min ישיר