טיסות מ-תל אביב ל-אתונה

מצא את החודש הזול ביותר לטוס תל אביב ל-אתונה
ספק מספר טיסה המראה נחיתה זמן טיסה מספר תחנות
18 Nov 2017
Bulgaria Air FB1529 TLV 05:40 ATH 07:40 2h 0min ישיר
Aegean Airlines A3929 TLV 05:40 ATH 07:40 2h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY543 TLV 19:25 ATH 21:45 2h 20min ישיר
Alitalia AZ822 TLV 19:45 ATH 21:55 2h 10min ישיר
19 Nov 2017
Bulgaria Air FB1529 TLV 08:10 ATH 10:10 2h 0min ישיר
Aegean Airlines A3929 TLV 08:10 ATH 10:10 2h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY543 TLV 19:00 ATH 21:20 2h 20min ישיר
Alitalia AZ822 TLV 19:45 ATH 21:55 2h 10min ישיר
Aegean Airlines A3927 TLV 19:50 ATH 21:50 2h 0min ישיר
20 Nov 2017
Bulgaria Air FB1529 TLV 05:40 ATH 07:40 2h 0min ישיר
Aegean Airlines A3929 TLV 05:40 ATH 07:40 2h 0min ישיר
Aegean Airlines A3927 TLV 10:20 ATH 12:20 2h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY543 TLV 18:00 ATH 20:20 2h 20min ישיר
21 Nov 2017
Aegean Airlines A3929 TLV 06:00 ATH 08:00 2h 0min ישיר
Alitalia AZ822 TLV 19:45 ATH 21:55 2h 10min ישיר
22 Nov 2017
Aegean Airlines A3929 TLV 06:00 ATH 08:00 2h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY543 TLV 18:00 ATH 20:20 2h 20min ישיר
Alitalia AZ822 TLV 19:45 ATH 21:55 2h 10min ישיר
23 Nov 2017
Aegean Airlines A3929 TLV 06:00 ATH 08:00 2h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY541 TLV 07:00 ATH 09:20 2h 20min ישיר
Bulgaria Air FB1514 TLV 10:20 ATH 12:20 2h 0min ישיר
Aegean Airlines A3927 TLV 10:20 ATH 12:20 2h 0min ישיר
Alitalia AZ822 TLV 19:45 ATH 21:55 2h 10min ישיר
24 Nov 2017
Aegean Airlines A3929 TLV 06:00 ATH 08:00 2h 0min ישיר
Alitalia AZ822 TLV 19:45 ATH 21:55 2h 10min ישיר
25 Nov 2017
Aegean Airlines A3929 TLV 05:40 ATH 07:40 2h 0min ישיר
Bulgaria Air FB1529 TLV 05:40 ATH 07:40 2h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY543 TLV 19:25 ATH 21:45 2h 20min ישיר
Alitalia AZ822 TLV 19:45 ATH 21:55 2h 10min ישיר
26 Nov 2017
Aegean Airlines A3929 TLV 06:00 ATH 08:00 2h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY543 TLV 19:00 ATH 21:20 2h 20min ישיר
Alitalia AZ822 TLV 19:45 ATH 21:55 2h 10min ישיר
Aegean Airlines A3927 TLV 19:50 ATH 21:50 2h 0min ישיר
27 Nov 2017
Bulgaria Air FB1529 TLV 05:40 ATH 07:40 2h 0min ישיר
Aegean Airlines A3929 TLV 05:40 ATH 07:40 2h 0min ישיר
Aegean Airlines A3927 TLV 10:20 ATH 12:20 2h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY543 TLV 18:00 ATH 20:20 2h 20min ישיר
28 Nov 2017
Aegean Airlines A3929 TLV 06:00 ATH 08:00 2h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY541 TLV 07:00 ATH 09:20 2h 20min ישיר
Alitalia AZ822 TLV 19:45 ATH 21:55 2h 10min ישיר
29 Nov 2017
Aegean Airlines A3929 TLV 06:20 ATH 08:20 2h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY543 TLV 18:00 ATH 20:20 2h 20min ישיר
Alitalia AZ822 TLV 19:45 ATH 21:55 2h 10min ישיר
30 Nov 2017
Aegean Airlines A3929 TLV 06:00 ATH 08:00 2h 0min ישיר
El Al Israel Airlines LY541 TLV 07:00 ATH 09:20 2h 20min ישיר
Aegean Airlines A3927 TLV 10:20 ATH 12:20 2h 0min ישיר
Bulgaria Air FB1514 TLV 10:20 ATH 12:20 2h 0min ישיר
Alitalia AZ822 TLV 19:45 ATH 21:55 2h 10min ישיר
01 Dec 2017
Aegean Airlines A3929 TLV 06:00 ATH 08:00 2h 0min ישיר
Alitalia AZ822 TLV 19:45 ATH 21:55 2h 10min ישיר