טיסות מ-אילת ל-תל אביב

מצא את החודש הזול ביותר לטוס אילת ל-תל אביב
ספק מספר טיסה המראה נחיתה זמן טיסה מספר תחנות
28 Apr 2017
Israir 6H422 ETH 09:00 SDV 10:00 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ802 ETH 09:00 TLV 09:50 0h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ802 ETH 09:15 TLV 10:00 0h 45min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ2822 ETH 10:40 TLV 11:30 0h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ804 ETH 11:00 SDV 11:45 0h 45min ישיר
Israir 6H432 ETH 12:45 SDV 13:45 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ806 ETH 13:40 SDV 14:25 0h 45min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ808 ETH 14:15 SDV 15:00 0h 45min ישיר
Israir 6H440 ETH 16:00 SDV 17:00 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ824 ETH 16:55 SDV 17:40 0h 45min ישיר
29 Apr 2017
Arkia Israel Airlines IZ1820 ETH 14:00 SDV 14:45 0h 45min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ802 ETH 15:00 SDV 15:45 0h 45min ישיר
Israir 6H428 ETH 15:15 SDV 16:15 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ842 ETH 15:30 TLV 16:15 0h 45min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ804 ETH 16:30 SDV 17:15 0h 45min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ846 ETH 16:50 TLV 17:35 0h 45min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ806 ETH 17:20 SDV 18:05 0h 45min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ808 ETH 17:50 SDV 18:35 0h 45min ישיר
Israir 6H42 ETH 18:00 TLV 18:55 0h 55min ישיר
Israir 6H434 ETH 18:30 SDV 19:30 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ844 ETH 18:55 TLV 19:40 0h 45min ישיר
Israir 6H44 ETH 19:15 TLV 20:05 0h 50min ישיר
Israir 6H442 ETH 19:55 SDV 20:55 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ824 ETH 20:40 SDV 21:25 0h 45min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ826 ETH 21:15 SDV 22:00 0h 45min ישיר
Israir 6H48 ETH 21:15 TLV 22:05 0h 50min ישיר
Israir 6H48 ETH 21:25 TLV 22:15 0h 50min ישיר
Israir 6H440 ETH 21:45 SDV 22:45 1h 0min ישיר
30 Apr 2017
Israir 6H420 ETH 06:30 SDV 07:30 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ802 ETH 08:00 SDV 08:45 0h 45min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ2822 ETH 09:00 TLV 09:45 0h 45min ישיר
Israir 6H426 ETH 09:40 SDV 10:40 1h 0min ישיר
Israir 6H42 ETH 10:00 TLV 10:55 0h 55min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ806 ETH 10:20 SDV 11:05 0h 45min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ842 ETH 10:30 TLV 11:15 0h 45min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ808 ETH 10:50 TLV 11:40 0h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ842 ETH 11:50 TLV 12:35 0h 45min ישיר
Israir 6H432 ETH 12:45 SDV 13:45 1h 0min ישיר
Israir 6H44 ETH 13:30 TLV 14:25 0h 55min ישיר
Israir 6H442 ETH 14:30 SDV 15:30 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ844 ETH 15:25 TLV 16:20 0h 55min ישיר
Israir 6H46 ETH 17:00 TLV 17:50 0h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ824 ETH 17:00 SDV 17:45 0h 45min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ1820 ETH 18:50 SDV 19:35 0h 45min ישיר
Israir 6H448 ETH 20:30 SDV 21:30 1h 0min ישיר
01 May 2017
Israir 6H420 ETH 06:30 SDV 07:30 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ804 ETH 09:30 SDV 10:15 0h 45min ישיר
Israir 6H426 ETH 09:40 SDV 10:40 1h 0min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ2822 ETH 12:05 TLV 12:55 0h 50min ישיר
Arkia Israel Airlines IZ808 ETH 12:20 SDV 13:05 0h 45min ישיר